Kurs wózki widłowe Sandomierz

Kurs wózki widłowe Sandomierz

2023-01-09

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę kursu na wózki widłowe, który ma na celu zapewnić Państwu niezbędne umiejętności i wiedzę w obszarze operowania tymi niezwykle przydatnymi maszynami. Nasz kurs został opracowany przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży logistycznej i są ekspertami w dziedzinie wózków widłowych.

Celem naszego kursu jest dostarczenie Państwu kompleksowej wiedzy teoretycznej i praktycznej, abyście byli w stanie bezpiecznie i skutecznie obsługiwać wózki widłowe w różnych warunkach i środowiskach pracy. Nasze szkolenie jest dostosowane do różnych poziomów umiejętności, od początkujących do zaawansowanych operatorów.

W ramach kursu oferujemy:

  1. Teoretyczne szkolenie: Obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem, przepisami prawnymi, zasadami działania wózków widłowych, identyfikacją części i kontrolami przed uruchomieniem, a także zasadami ładunków i stabilności.

  2. Praktyczne szkolenie: Zapewniamy dostęp do profesjonalnego terenu szkoleniowego, gdzie uczestnicy będą mieli możliwość ćwiczenia różnych manewrów i operacji związanych z wózkami widłowymi. Instruktorzy będą obecni, aby udzielić wskazówek, porad i zapewnić indywidualne wsparcie.

  3. Egzamin praktyczny i teoretyczny: Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość przystąpienia do egzaminu, który poświadczy ich zdolność do bezpiecznej i efektywnej obsługi wózków widłowych. Po pomyślnym zaliczeniu egzaminu, uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

  4. Szkolenie uzupełniające: Po ukończeniu kursu, oferujemy możliwość uczestnictwa w szkoleniach uzupełniających, które pomogą pogłębić Państwa umiejętności w zakresie obsługi specjalistycznych rodzajów wózków widłowych lub pracy w określonych branżach.

Nasza firma zapewnia:

  • Profesjonalnych i doświadczonych instruktorów
  • Pełne materiały szkoleniowe
  • Praktyczne ćwiczenia na specjalistycznym terenie szkoleniowym
  • Indywidualne podejście do uczestników
  • Certyfikaty ukończenia kursu

Czas trwania kursu i cena będą zależne od poziomu szkolenia oraz indywidualnych wymagań. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, aby omówić szczegóły i dostosować program szkolenia do Państwa potrzeb.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem się na nasz kurs lub mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 577 000 561 lub drogą mailową na adres ksu.szkolenia@gmail.com.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i liczymy na możliwość współpracy.

Z poważaniem,

Marzena Libicka
Dyrektor ds. Szkoleń
e-mail: ksu.szkolenia@gmail.com
kom. 577 000 561
www.ksu24.pl