Szukamy pracownika: Instruktor wykładowca wózków widłowych i szkoleń UDT

2023-02-21
Konsulting Szkolenia Ubezpieczenia poszukuje osoby do pracy na stanowisko: instruktor-wykładowca do prowadzenia kursów na wózki widłowe, oraz inne kursy zawodowe z urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów takich jak E-mail, Office, Word, Excel itp.,
Mile widziana:
- znajomość zagadnień dotyczących z mechaniki, hydrauliki, budowy maszyn.
- doświadczenie w branży szkoleniowej
- umiejętność szybkiego nawiązywania komunikacji
- pracy w grupie.
- duża cierpliwość

Uwaga nie jest potrzebne doświadczenie w wykładaniu i posiadanie uprawnień UDT. Przeszkolimy kandydata z zakres szkoleń UDT, pokażemy jak prowadzić zajęcia.

oferujemy: Pracę w ośrodku szkolenia który istnieje 10 lat na rynku z doświadczeniem w branży.
Zakres obowiązków: prowadzenie wykładów teoretycznych i zajęć praktycznych z szkoleń UDT (wózki widłowe i itd)
  • szkolenia na terenie biura w Sandomierzu i w całej Polsce
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • praca biurowa
  • pozyskiwanie nowych klientów
Umowa o pracę na pełny etat albo inne formy współpracy
Elastyczne godziny pracy.
Dodatkowa premia!!!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o wysłanie CV:
ksu.szkolenia@gmail.com
kontakt: 577 000 561

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych.