Szkolenie w zakresie konserwacji urządzeń transportu bliskiego -  wózki jezdniowe

Szkolenie w zakresie konserwacji urządzeń transportu bliskiego - wózki jezdniowe

2021-01-08
Konsulting Szkolenia Ubezpiezenia zaprasza Państwa na kurs konserwatora wózków widłowych.
Wzrastające zapotrzebowanie rynku oraz głosy naszych stałych klientów, spowodowały żedo bogatej oferty szkoleń na operatorów dołączyliśmy kursy na konserwatora wózków widłowych.
Programy szkoleń według których prowadzone są szkolenia zostały uzgodnione i uzyskały akceptację Urzędu Dozoru Technicznego.

Podejmując szkolenie na konserwatora wózków widłowych należy mieć ukończone 18 lat oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie. Konieczne jest także posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci o napięciu do 1 kV oraz urządzeń i instalacji gazowych. W przypadku urządzeń przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem zaświadczenie kwalifikacyjne powinno posiadać odpowiednią adnotację.posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci o napięciu do 1 kV oraz urządzeń i instalacji gazowych. W przypadku urządzeń przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem zaświadczenie kwalifikacyjne powinno posiadać odpowiednią adnotację. Takie uprawnienia mogą państwo uzyskać także u nas.
Po zakończeniu kursu na konserwatora wózków widłowych i zdaniu egzaminu przed państwową komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
Technicznego każdy uczestnik otrzymuję zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające go do napraw oraz konserwacji urządzenia w części mechanicznej (M) lub elektrycznej (E), ewentualnie obydwu jednocześnie.

Oferujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.
Klienci grupowi (firmy, grupy wysyłane przez pracodawcę) mogą odbyć kurs na terenie własnej siedziby. Dojazd instruktora jest bezpłatny.

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ U NAS:

- oferujemy dogodne terminy szkoleń, szkolenia także w weekendy
- podczas szkolenia oferujemy materiały szkoleniowe,
- ciepłe i zimne napoje,
- nasze kursy są w najniższych cenach,
- uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego (bezterminowe) - ważne na terenie UE, możliwość uzyskania certyfikatu w każdym językuCena promocyjna 847 zł za kurs + 212,34 zł egzamin UDT  
Promocja 999 zł z egzaminem UDT!!!

Kontakt
​Patryk Kędzia
tel.: 577 000 561
mail: ksu.szkolenia@gmail.com